Tento inzerát je starší než 10 měsíců, takže je možné, že už není aktuální. Klikněte zde pro podobné, ale aktuální inzeráty!

PANENSKÉ OLEJE

13.05.2014 | Nabídka / Prodám | Potravinářské suroviny

Cena:

neuvedeno

Popis:

PŘÍRODNÍ PANENSKÉ OLEJE to je revoluce ve výživě a gastronomii se snadným užíváním:

- vmícháním do jídel

- na lžičku

- potřením či masáží postiženého místa

Panenské oleje jsou ideální potravinou pro zdravou a přitom chutnou výživu. Mnohým onemocněním lze předejít nebo si od nich pomoci změnou návyků lidí v péči o svůj organismus posilováním imunitního systému, přísunem vitamínů a dalších látek, které tělo potřebuje.

Ty jsou obsaženy v mnohých rostlinách včetně bylin, nejvíce v jejich semenech. Oleje z těchto semen mají vysokou energii a koncentraci bioaktivních složek – účinných látek pro živý organismus, mnohem vyšší než mají různé bylinné čaje, louhy a maceráty.

Spolu s panenskými oleji je vhodné užívat i bylinné preparáty, taktéž v naší nabídce. Tak lze ještě efektivněji řešit i zdravotní problémy, jejichž léčba se může jevit jako nemožná.

Výroba panenských olejů probíhá za studena pomalým mechanickým lisováním, bez chemie, pod ochrannou atmosférou, aby se tak zachovaly všechny bioaktivní složky a byla zaručena nejvyšší kvalita výrobku. Lisují se z vybraných semen nebo klíčků rostlin. Posilují imunitní systém, dodávají tělu energii, vytrvalost, zlepšují paměť, zmírňují projevy stárnutí pokožky, snižují riziko infarktu myokardu a aterosklerózy, zlepšují funkci jater. Přispívají k prevenci nemocí ledvin.

Obsahují aminokyseliny, které si tělo nedokáže samo vyrobit, nenasycené mastné kyseliny (omega - 3, omega - 6, omega – 7, omega - 9), vitamíny a enzymy, fytosteroly a minerály. Jsou důležité na úpravu zdravotní stránky člověka, tělo se jejich užíváním vyčistí od chemických nánosů. Tyto přírodní oleje rozkládají krevní tuky. Vyznačují se vysokým obsahem vitamínů B, C, D, E a K.

Alfou a omegou každé léčby podle tradiční ruské medicíny jsou za studena lisované oleje, určené především pro vnitřní užití. Tyto oleje v současnosti moderní medicína často podceňuje, avšak jejich účinky jsou nenahraditelné. Je dokázáno, že základem zdraví a zdravého imunitního systému jsou zdravé a správně fungující sliznice v lidském těle. Jsou jakousi vstupní branou pro viry, bakterie a různé toxiny, příčiny téměř každého onemocnění, nebo zdravotních potíží. Všechny za studena lisované oleje dávají do pořádku a léčí všechny sliznice v těle člověka, obsahují vysoké množství nenasycených mastných kyselin a živin, přičemž vyvádějí z těla odpadní látky a toxiny. Každý olej, kromě těchto všeobecných účinků, je "specialistou" na min. jeden lidský orgán. Např. olej z ostropestřce mariánského výrazně léčí játra a dělohu, Lněný olej tlusté střevo atd..

VAŠE ZDRAVÍ A SKVĚLÁ KONDICE,

TO JSOU NAŠE PRODUKTY A PORADENSTVÍ

Inzerent:EKOMARKET
Telefon:722 959 021
Odkaz:www.ekomarket.cz
Mapka - Celá ČR

Hyperrychlá odpověď na inzerát

Klikněte zde pro odpověď na inzerát

Oblast inzerce:

Celá ČR

Druh inzerátu:

firemní inzerce

Číslo inzerátu:

6042264

Počet zhlédnutí:

257 618x

Zhlédnutí detailu:

7 801x

Galerie TOP inzerátů - Potravinářské suroviny

Podobné inzeráty jako PANENSKÉ OLEJE

Olivový olej

Náhled č. 1 k inzerátu Olivový olej

170 Kč

Most

15.12.2016

Olivový olej

Náhled č. 1 k inzerátu Olivový olej

185 Kč

Most

15.12.2016

Olivový olej

Náhled č. 1 k inzerátu Olivový olej

185 Kč

Most

15.12.2016

Olivový olej Kreolis 3L

Náhled č. 1 k inzerátu Olivový olej Kreolis 3L

545 Kč

Celá ČR

28.05.2016

Cretan Village od Lyrakis Greece

Náhled č. 1 k inzerátu Cretan Village od Lyrakis Greece

175 Kč

Celá ČR

07.04.2015

BIO olivový olej

54 Kč

Praha

01.05.2016

Olivový olej

2 Kč

Praha

01.05.2016

cukor a oleje

444 Kč

Celá ČR

02.03.2016

Extra-panenský olivový olej

---

Celá ČR

21.09.2015

Olivový olej - Kalamata

400 Kč

Praha

21.06.2015

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 050 135 inzerátů