Tento inzerát je starší než 10 měsíců, takže je možné, že už není aktuální. Klikněte zde pro podobné, ale aktuální inzeráty!

5 litru - Isopropylalkohol IPA Isopropanol 99,9%

Cena:

475 Kč

Popis:

Isopropylalkohol IPA Isopropanol 99,9%

Balení 5L..

Isopropylalkohol (isopropyl) – je organická sloučenina s čistotou alkoholu min. 99,9%. Díky této vlastnosti a schopnosti téměř okamžitého odpařování se stal výjimečně účinným čisticím a odmašťovacím prostředkem.

Proto nejčastěji nachází uplatnění při odstraňování většiny nečistot a odmaštění téměř každého povrchu, např. od olejů a maziv. Jelikož je neutrální a současně bezpečný pro běžně používané materiály jak v elektronice, tak elektromechanice, lze jej používat na různé jemné povrchy, např. optické čtečky, audio a video hlavice, optiku fotografických systémů, nebo během regenerace tonerů do laserových i inkoustových tiskáren.

Vhodný je také k čištění plastů před i po zpracování, a k odstraňování zbytků lepidel, papírových samolepek, etiket, reklamních polepů u aut, barev a jiných nečistot.

Vzhledem k tomu, že nezanechává žádné stopy, často se používá v polygrafii do hydratačních roztoků během offsetového tisku. Navíc se díky vysoké čistotě a snadnému mísení a vázání s vodou často používá i v kosmetice.

Výrobek je znám pod názvy: Isopropanol, Izopropanol, IPA, 2-propanol, Izopropylalkohol, Isopropylalkohol, Izopropyl, Isopropyl

(máme na prodej i v 1L balení)

Převzetí je možno po dohodě i osobně Frýdek-Místek, Havířov.

Zaslání kurýrem po předchozí platbě 99kč, dobírka 129kč.

Nákup nad 1tis.kč je přeprava a balné zdarma.

Máte zájem o velkoobchodní odběr?

Kontaktujte nás.

Tel.: 604 397 397

www.kovshop.cz

Inzerent:kovshop.cz
Telefon:604 397 397
Odkaz:www.kovshop.cz
Odpovědět na inzerát

Oblast inzerce:

Celá ČR

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

13492246

Počet zhlédnutí:

110 273x

Zhlédnutí detailu:

1 468x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 873 inzerátů