21.11.2020 16:10   |  Nabídka / Prodám   |  Chemické látky
Cena: 1 000 Kč
Popis:

Internetový obchod OfficeTrade doporučuje nákup domácích chemikálií nebo objednávání domácího zboží online s dodávkou produktů zdarma do města Almaty. Nízké náklady a příznivé ceny včetně DPH v nájmu pro maloobchodníky nebo velkoodběratele, kteří nakupují na webu, kde je také ceník s aktuálním názvem certifikovaných nabídek. Oblíbení výrobci světové kategorie a kazašské GOST značky klasických distribučních společností. Zajištění veřejných zakázek a doprovod zákazníků na známých portálech veřejné soutěže Kazašské republiky.

Velkoobchod a maloobchod s domácími chemikáliemi sestávajícími ze skutečně nejlepšího sortimentu z následujících kategorií zboží. Schválené mycí a čisticí prostředky do kuchyně a koupelny, jako je Domestos nebo Dressing Duckling. Prostředky pro čištění dlaždic nebo podlah, například Mr. Proper a Comet. Víla a víla gel a mycí kapaliny, stejně jako různé mýdla. Prací prášky MiF, Tide a Ariel se zlepšenou formulací činidla. Osvěžovače vzduchu Glade a lapače tabáku.

Zboží pro domácnost ve velkém, levně od jednoduchých rukavic HB po odpadkové koše, koše nebo koše, košťata Chiy s dřevěnými řízky a domácí koště, plastové mopy s tryskami, latexové gumové rukavice, lopaty, sekery na led, odstraňování sněhu, olověná těsnění, lepenkové krabice, balicí páska, celofánová přilnavá fólie, škrabky a čisticí kartáče, toaletní potřeby, písty a lopatka, železné houby, mycí houby, hadry z mikrovlákna ki a papírové ručníky do kuchyně nebo toaletní papír.

Vysoce kvalitní dovážené a charakteristické domácí zboží pro domácnost nebo potřeby domácnosti v jakémkoli množství pro každý vkus. Zajistíme veškeré potřebné specializované výrobky pro domácnost u úklidových agentur a podobných struktur či podniků! Budeme konzultovat složení látek složek požadovaného produktu a vybereme racionální produkt pro konkrétní typ operace s možnou prezentací!

Dodání bezplatně nakoupených domácích chemikálií probíhá pouze ve městě Almaty! Pro regiony nebo jiné země je nabízena logistika kurýrních služeb a přepravních společností třetích stran.

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontaktovat


OFFICETRADE
Telefon: +77273170334
Skype: officetrade.kz
Odkaz: http://officetrade.kz/hc/

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
soukromá inzerce
Číslo inzerátu:
15345253
Počet zhlédnutí:
5 930x
Zhlédnutí detailu:
497x